Eko.Mokinukai.lt

Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, logotipo kūrimas, žaidimų kūrimas, svetainės dizainas, internetinės svetainės turinio valdymo sistema.

Norėdami prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, Mokinukai.lt pristatė nemokamų žaidimų portalą Eko.Mokinukai.lt. Čia rasite specializuotus mokomuosius kompiuterinius žaidimus vaikams, padėsiančius išmokti rūšiuoti šiukšles.
Tarkime, žaidime „Eko-Labirintas“ matomas labirinto žemėlapis, o labirinte – šiukšlės ir šiukšlių konteineriai. Žaidėjas turi paversti žemėlapį taip, kad šiukšlė atsidurtų reikiamame konteineryje. Žaidimas ne tik lavina loginį mąstymą, bet ir padeda įsiminti, kokios šiukšlių rūšys išskiriamos ir kokiuose konteineriuose joms vieta.
Žaidžiant žaidimus sumuojami taškai ir sudaroma geriausiųjų žaidėjų rotacinė eilė – kiekvieno žaidimo mėnesio TOP50 bei žaidimo TOP100. Taip varžantis dėl geriausiojo vardo vaikai skatinami žaisti kuo daugiau. Kuo daugiau kartų vaikas sužaidžia kiekvieną žaidimą, tuo geriau jis įsimena visą žaidime pateikiamą mokomąją medžiagą.
Tinklapyje Eko.Mokinukai.lt vaikai kviečiami parsisiųsti ir nuotaikingų darbalaukio fonų (Wallpapers) su mėgstamiausiais Mokinukai.lt bei Eko.Mokinukai.lt personažais. Vaikų taip pat laukia daugybė nemokamų pramoginių kompiuterinių žaidimų anglų kalba, lavinančių loginį bei kritinį mąstymą.
Portalas Eko.Mokinukai.lt papildo bendrą Mokinukai.lt ir moksleivių bendrovės MMB „Grėblys“ projektą „Rūšiuokime šiukšles“ (mokomoji knygelė vaikams apie šiukšlių rūšiavimą). Portale pateikiama medžiaga skirta 6-12 metų amžiaus vaikams.
Eko.Mokinukai.lt pagrindinis
Eko.Mokinukai.lt žaidimo langas
Pasiekimų lentelė
Pasiekimų lentelė