Žaidimas Eko-miestas

Mokomasis lietuviškas strateginis žaidimas "Eko-miestas"
Eko miestas - Eco cityEko-miestas - tai naujas mokomasis strateginis žaidimas, skatinantis jaunus žmones šviestis ir domėtis alternatyvios energijos panaudojimu.

Žaidimo pradžioje kiekvienam žaidėjui suteikiamas atsitiktiniu būdu sugeneruotas miestas, kuriame gyvena tam tikras skaičius žmonių. Tačiau šis miestas yra be galo užterštas: medžiai be lapų, visur šiukšlės, namai apgriuvę, visur tamsu nuo ore esančių debesų ir smogo. Ir visa tai dėl to, kad mieste elektros energija yra gaunama iš tradicinių („nešvarių“) elektros jėgainių. Žaidimo pradžioje žaidėjui taip pat suteikiama tam tikra pinigų suma, kuri bus reikalinga miesto išgelbėjimui - taršos išvalymui.

Žaidėjas, norėdamas tapti lyderiu, turi išvystyti didžiausią ir švariausią miestą. Tam reikės gauti nemažai pinigų elektrinių statybai. Žaidėjas turi priimti optimalius sprendimus kur, kokioje vietoje ir kokią elektrinę statyti, kadangi elektrinių pasirinkimas nemažas, o jos skirsis tiek kaina, tiek išlaikymo kaštais, tiek gaminamos elektros kiekiu. 
 

www.elektromagija.lt/eco_city.aspx