Internetinių svetainių kūrimas

Aiški vartotojo sąsaja, firminis stilius, šiuolaikinis dizainas, interaktyvūs kompiuterinės grafikos elementai – tai tik maža dalis to, ką manome esant būtinais modernios ir patrauklios lankytojui internetinės svetainės elementais. Puikiai suprasdami internetinės svetainės svarbą firmos įvaizdžiui ir turėdami ilgametę patirtį, teikiame kokybiškas internetinių svetainių programavimo ir dizaino paslaugas.


Internetinių svetainių kūrimas, svetainių kūrimo paslaugos, svetainių dizainas. Tinklapių kūrimas, puslapių kūrimo paslaugos.
Aukšto lygio Flash animacija ir Flash svetainių kūrimas.

Atlikti darbai

VoniosCentras.lt - internetinė parduotuvė

Atlikimo data: 2011

VoniosCentras.lt - internetinė parduotuvė.
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, svetainės dizainas, svetainės programavimas, logotipo kūrimas, internetinės reklamos dizainas ir programavimas, turinio valdymo sistema, el.komercijos sistema.

TimeToShow.lt

Atlikimo data: 2010

TimeToShow.lt - modernaus šokio studija.
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, svetainės dizainas, svetainės programavimas, logotipo kūrimas, internetinės reklamos dizainas ir programavimas, turinio valdymo sistema.


ElektroMagija

Atlikimo data: 2010
ElektroMagija.lt - Saugus elgesys su elektra - Konkursas (5-8 klasėms)
Kuriamas ir vystomas projektas apie saugų elgesį su elektra. Apie tai ir daugelį kitų magiškų dalykų, susijusių su elektra, kiekvienam papasakos herojai – Elektromagas, Elektrofucijus, Žybsiukė ir Nelikas. Kiekvienas, užsukęs į projekto svetainę adresu www.elektromagija.lt, pateks į pačias įvairiausias situacijas ir turės nuspręsti, kaip galima išvengti nelaimės, sužinos daug įdomių dalykų apie elektrą, racionalų ir saugų jos vartojimą ir net „žaliąją“ elektros energiją, gaunamą iš atsinaujinančių šaltinių....

Mokinukai.lt - Mokomasis portalas

Atlikimo data: 2008
Internetinis portalas www.mokinukai.lt - tai inovatyvi mokomoji kompiuterinė priemonė pradinių klasių mokiniams ir mokytojams. Portale pateikiamas animuotų pateikčių ir mokomųjų kompiuterinių žaidimų rinkinys įvairiomis pasaulio pažinimo temomis.

Atvirutis.lt

Atlikimo data: 2010
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, svetainės dizainas, svetainės programavimas, logotipo kūrimas, turinio valdymo sistema, Flash sprendimo dizainas ir programavimas.


Portalas Atvirutis.lt – tai visiškai naujas projektas Lietuvoje su unikaliu atvirukų projektavimo bei redagavimo įrankiu.

Atvirutis.lt idėja paprasta: apsilankę portale sukuriate norimo dizaino atviruką, nurodote sveikinimo tekstą bei adresatą.

Nakcizibis.lt

Atlikimo data: 2010
www.nakcizibis.lt Svetainė poilsio namams Nakcižibis
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, svetainės dizainas, svetainės programavimas, internetinės reklamos dizainas ir programavimas, turinio valdymo sistema.


Finansulogika.lt

Atlikimo data: 2010

Finansulogika.lt - Apskaitos ir buhalterijos paslaugos

Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, svetainės dizainas, svetainės programavimas, logotipo kūrimas, internetinės reklamos dizainas ir programavimas, turinio valdymo sistema.

Eko.Mokinukai.lt

Atlikimo data: 2010
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, logotipo kūrimas, žaidimų kūrimas, svetainės dizainas, internetinės svetainės turinio valdymo sistema.

Norėdami prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, Mokinukai.lt pristatė nemokamų žaidimų portalą Eko.Mokinukai.lt. Čia rasite specializuotus mokomuosius kompiuterinius žaidimus vaikams, padėsiančius išmokti rūšiuoti šiukšles.
Tarkime, žaidime „Eko-Labirintas“ matomas labirinto žemėlapis, o labirinte – šiukšlės ir šiukšlių konteineriai....

PalangaApartments.lt

Atlikimo data: 2010

PalangaApartments.lt - apartamentai Palangoje prie jūros.
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, svetainės dizainas, svetainės programavimas, internetinės reklamos dizainas ir programavimas.


Privatus detektyvas

Atlikimo data: 2009
Intranetinis žaidimas "Privatus detektyvas"
Tai konkursinio pobūdžio internetinis-intranetinis žaidimas, skirtas AB "Rytų skirstomieji tinklai" darbuotojams. Žaidimo tikslas yra skatinti darbuotojus dirbti ir didinti jų darbo produktyvumą. Virtualioje erdvėje žaidėjai kiekvieną mėnesį varžysis dėl pagrindinio prizo-premijos, vertos „Privataus detektyvo“ vardo. Žaidimo dizainas draugiškas ir nuotaikingas, o valdymas paprastas ir lengvai suprantamas nepatyrusiems interneto vartotojams. 


Internetinis baldų projektavimo įrankis

Atlikimo data: 2010
Sukurta virtuali virtuvė - internetinis baldų projektavimo įrankis "Susiprojektuok baldus pats!".
Lengvai integruojamas, sukurtas naudojant Adobe Flash technologiją, ActionScript3 programavimo kalba.
Vartotojas turi galimybę pats susiprojektuoti virtuvę dėliodamas baldus ir buitinę techniką. Automatiškai paskaičiuojama baldų bei montavimo kaina. Galimybė pasirinkti kitas medžiagas (stalviršį, durelių plokštes).
Sudėliojus norimą variantą, galima nusiųsti užsakymą, arba atsispausdinti užsakymo lapą su baldų išdėstymu.

Atlikta:...

Skaičių Miestelis

Atlikimo data: 2008
Tai mokomoji kompiuterinė priemonė, skirta pradinukų matematikos  žinių gerinimui. Šio žaidimo dalys susietos nuotykinio pasakojimo  siužetu. Pagrindinis herojus netikėtai patenka į Skaičių miestelį, kur  jį iškart pasitinka jo nauja draugė bei padėjėja Bitutė Indrutė. Ji  žaidėją supažindina su Skaičių miestelio gyventojais, visais  laukiančiais nuotykiais ir užduotimis bei lydi herojų visą jo kelionę.