Žaidimų kūrimas

Mokomųjų edukacinių žaidimų kūrimas

Mūsų stiprybė – mokomųjų (edukacinių) kompiuterinių žaidimų kūrimas. Savo veiklą pradėjome kurdami vaikams – sėkmingai pristatėme kompiuterines priemones įvairiems mokomiesiems dalykams. Visa produkcija patvirtinta LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei plačiai taikoma Lietuvos mokyklose. Turėdami didelę patirtį, teikiame ne tik mokomųjų kompiuterinių žaidimų vaikams kūrimo paslaugas – padėsime įgyvendinti edukacinius projektus, pagal Jūsų pageidavimus sukursime žaidimus savybių ir gebėjimų ugdymui, personalo ar suaugusiųjų mokymams. Taigi, siūlome plataus pobūdžio mokomuosius kompiuterinius žaidimus, skirtus vaikams bei įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms.
Taip pat reklaminių žaidimų kūrimas, internetinių žaidimų kūrimas, multi-touch žaidimų kūrimas, flash žaidimų kūrimas. Internetinių žaidimų kūrimas - Žiūrėti žemiau.

Reklaminių žaidimų kūrimas

Facebook žaidimų kūrimas, iPad ir iPhone žaidimų kūrimas

Tikriausiai kiekvienas nesunkiai nupasakotų pačias smulkiausias ir subtiliausias savo mėgstamo kompiuterinio žaidimo detales. Pažįstamas jausmas? Kodėl gi šių savybių neišnaudojus pristatant savo įmonės produkciją, prekinį ženklą ar paslaugą? Reklaminių kompiuterinių žaidimų nauda puikiai žinoma net pasaulinio masto įmonėms:
Pavyzdziai:
Greitojo maisto restoranų tinklo „Burger King“ ketvirčio pelnas padidėjo net 40 procentų. Pasak „Burger King“ generalinio direktoriaus John W. Chidsey, pelnas išaugo dėl pritrenkiančios firminių „Burger King“ kompiuterinių žaidimų sėkmės – 2006 m. spalio mėnesį pristatyti trys kompiuteriniai žaidimai, skirti žaidimų konsolėms Xbox ir Xbox 360.
Žaidimų veikėjai – kultiniai „Burger King“ personažai, tuo tarpu žaidimų veiksmas vyksta „Burger King“ šalyje. Vieno žaidimo kaina siekė 4 dolerius, o per tris mėnesius parduota 3,2 milijonai žaidimų kopijų. [Nuoroda]

Pristatydami džipą Wrangler Rubicon, automobilių gamintojas „DaimlerChrysler“ suteikė galimybę virtualiai išbandyti automobilį: kompiuterinis žaidimas „Jeep 4x4: Trail Of Life” atsisiųstas daugiau nei 380 000 kartų.
Žaidėjas turėjo virtualią galimybę valdyti džipą važiuojant tankiomis džiunglėmis. Siekiant realiai imituoti važiavimą džipu, žaidime didžiausias dėmesys skirtas fizikiniams parametrams – žaidimo kūrėjams pateiktos visos techninės specifikacijos bei džipo testavimo rezultatai, kad šiems nieko nereikėtų išgalvoti. 14 % pirmųjų užsakymų sudarė „Jeep 4x4“ žaidėjai, o per metus parduota 25 000 džipų – tai 300% pranoko Chrysler lūkesčius [Nuoroda]

Pasaulinio masto įmonė Wrigley‘s pristatė nemokamų kompiuterinių žaidimų tinklapį Candystand.com, nuolat pildomą naujais žaidimais. Tinklapis kiekvieną mėnesį pritraukia daugiau nei 4 milijonų unikalių lankytojų, kurie neabejotinai susiduria su Wrigley‘s priklausančiais prekiniais ženklais. (http://www.candystand.com)

Pasinaudokite šia sėkmės formule ir Jūs –  užtikriname geriausius sprendimus ir išskirtinius reklaminius žaidimus, kurie efektyviai atliks žinomumo bei populiarinimo didinimo funkcijas.

Pagal Jūsų poreikius sukursime platesnio ar siauresnio pobūdžio įvairaus stiliaus naršyklinius žaidimus. Naršyklinis žaidimas galėtų tapti unikaliu Jūsų įmonės internetinės svetainės elementu ar patraukliu reklaminio žaidimo sprendimu.

Multi-touch žaidimų kūrimas

Nors internetas yra populiariausia terpė kompiuteriniams žaidimams realizuoti, pagal Jūsų norus kompiuterinius žaidimus sukursime ir pritaikysime įvairiai techninei ir technologinei įrangai – siūlome inovatyvių Multi-touch technologijos kompiuterinių žaidimų kūrimo paslaugas. Multi-touch žaidimai ir sprendimai yra labai aukšto interaktyvumo lygio ir išsiskiria itin modernia vartotojo sąsaja, tačiau reikalauja sudėtingesnės techninės įrangos.

Žaidimų kūrimas Lietuvoje, žaidimų programavimas yra mūsų stiprybė. Siūlome profesionalias žaidimų kūrimo paslaugas, reklaminių, flash, internetinių žaidimų kūrimas. Žaidimų kūrimas, žaidimų kūrimo paslaugos, kompiuterinis dizainas, programavimas.

Atlikti darbai

Pet a Pet - Dog Adventures

Atlikimo data: 2013
~~> Care for your puppy! Make sure he eats, sleeps, stays clean, and plays like a puppy should!~~> Everyone wants a pet puppy! With Pet a Pet you get your own virtual puppy to play with - no fuss! ~~> Four awesome games! Race, dance, whack & skydive - Play with your cool puppies!
Meet Fuzzy, Lupo ,Rocky and Bella! Choose...

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Atlikimo data: 2014
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos projektas - mokomieji žaidimai vaikams

Linksmi ir nuotaikingi žaidimai vaikams supažindinantys su Šiaulių miesto lankytinomis vietomis, įdomia Šiaulių miesto istorija ir svarbiais Šiaulių miestui žmonėmis. 
Išbandyti galite čia:http://apix.lt/projects/smsvb/

atSkalūno dujos - linksmas žaidimas

Atlikimo data: 2013

Lietuvoje netylant diskusijoms dėl skalūnų dujų gavybos, pristatome nuotaikingą internetinį žaidimą „atSkalūno dujos“, kuriame į susiklosčiusią situaciją...

Kaip tapti vairuotoju (Regitra) - mokomasis žaidimas

Atlikimo data: 2013
Šis mokomasis žaidimas greitai ir nuotaikingai supažindins, kaip įgyti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.Kiekvienas žaidimo lygis padės įsiminti pagrindinius žingsnius, sudarančius B kategorijos vairuotojo pažymėjimo įgijimo kelią: -kelių eismo taisyklių mokymąsi, -sveikatos pasitikrinimą ir medicininės pažymos įgijimą, -mokymąsi suteikti pirmąją pagalbą ir sveikatos žinių atestavimo pažymėjimo įgijimą, -VĮ „Regitra“ teorijos egzamino išlaikymą, -mokymąsi vairuoti vairavimo mokymo įstaigoje ir su šeimos nariu, -VĮ „Regitra“ praktikos...

ARGH! Animal Rebels Go Hunting - Žaidimas

Atlikimo data: 2012
ARGH! Greedy hunters keep invading the perfectly balanced animal realm and interfere with rules of Mother Nature. Animals got really annoyed and now seek revenge. This time, animal rebels go hunting!

Join the forces of animal rebels and go hunting for the evil hunters: select from a wide variety of weaponry, target carefully and get yourself a hunting trophy with… a wicked hunter’s head.

BeSTrain strateginio valdymo mokomasis žaidimas

Atlikimo data: 2012
BeSTrain strateginio valdymo mokomasis žaidimas


Žaidimo koncepcijaŽaidėjas yra pagrindinis personažas – naujas paskirtas įmonės vadovas. Žaidėjasžaidimo metu turi priimti tam tikrus, jo nuomone teisingus, sprendimus. Kiekvienojesituacijoje žaidėjas turės pasirinkti nuo 7 iki 12 kartų. Kiekviename pasirinkime žaidėjasturės daugiau nei vieną pasirinkimo variantą. Kiekvienas atsakymas bus įvertinamas tamtikra taškų suma: teisingiausias atsakymas – 3 taškai, iš dalies teisingas atsakymas – 1taškas, neteisingas atsakymas – 0 taškų. Žaidimo pabaigoje žaidėjo...

Facebook žaidimas "Investuok į picą"

Atlikimo data: 2012
Šis žaidimas yra dalis vykdomo konkurso. Žaisdami šį facebook žaidimą galite laimėti nešiojamą kompiuterį, skaitmeninį fotoaparatą bei nešiojamą MP3 grotuvą. 

Žaidimas Suicide SHEEP HD

Atlikimo data: 2012
iPad žaidimas Suicide SHEEPDaugiau apie šį nemokamą žaidimą adresu: www.suicidesheep.com Išbandyti šį žaidimą galite adresu: www.suicidesheep.com/play/

Mokomieji žaidimai Matematikos džiunglės

Atlikimo data: 2011
Pristatome naujus mokomuosius žaidimus skirtus mokytis matematikos - "Matematikos džiunglės" (Matematika 1-4 klasei). 
Mokomieji žaidimai "Matematikos džiunglės":
Skaičių sudėtis ir atimtisSkaičių sandauga ir dalybaLygtys ir nelygybėsFigūrų atpažinimas (Geometrija)Matai ir matavimaiPristatome 30 naujų mokomųjų...

Skaičių Miestelis

Atlikimo data: 2008
Tai mokomoji kompiuterinė priemonė, skirta pradinukų matematikos  žinių gerinimui. Šio žaidimo dalys susietos nuotykinio pasakojimo  siužetu. Pagrindinis herojus netikėtai patenka į Skaičių miestelį, kur  jį iškart pasitinka jo nauja draugė bei padėjėja Bitutė Indrutė. Ji  žaidėją supažindina su Skaičių miestelio gyventojais, visais  laukiančiais nuotykiais ir užduotimis bei lydi herojų visą jo kelionę.

Linksma kalba

Atlikimo data: 2009
Linksma kalba 7 mokomieji žaidimai, 2 žodynai ir 25 žodyno užduotys Šiuolaikinėje visuomenėje anglų kalba atlieka ypatingą funkciją – ji yra tapusi pasauline bendravimo priemone. Lietuvos mokyklose ankstinant užsienio kalbų mokymą, mes kviečiame anglų kalbą mokytis linksmai kartu su naująja kompiuterine mokymo priemone “Linksma kalba”. Tai kompaktinis diskas, kuriame rasite 7 mokomuosius kompiuterinius žaidimus, 2 žodynus...

Mokinukai.lt - Mokomasis portalas

Atlikimo data: 2008
Internetinis portalas www.mokinukai.lt - tai inovatyvi mokomoji kompiuterinė priemonė pradinių klasių mokiniams ir mokytojams. Portale pateikiamas animuotų pateikčių ir mokomųjų kompiuterinių žaidimų rinkinys įvairiomis pasaulio pažinimo temomis.

Žaidimas Eko-miestas

Atlikimo data: 2010
Mokomasis lietuviškas strateginis žaidimas "Eko-miestas"
Eko-miestas - tai naujas mokomasis strateginis žaidimas, skatinantis jaunus žmones šviestis ir domėtis alternatyvios energijos panaudojimu.

Žaidimo pradžioje kiekvienam žaidėjui suteikiamas atsitiktiniu būdu sugeneruotas miestas, kuriame gyvena tam tikras skaičius žmonių. Tačiau šis miestas yra be galo užterštas: medžiai be lapų, visur šiukšlės, namai apgriuvę, visur tamsu nuo ore esančių debesų ir smogo. Ir visa tai dėl to, kad mieste elektros...

ElektroMagija

Atlikimo data: 2010
ElektroMagija.lt - Saugus elgesys su elektra - Konkursas (5-8 klasėms)
Kuriamas ir vystomas projektas apie saugų elgesį su elektra. Apie tai ir daugelį kitų magiškų dalykų, susijusių su elektra, kiekvienam papasakos herojai – Elektromagas, Elektrofucijus, Žybsiukė ir Nelikas. Kiekvienas, užsukęs į projekto svetainę adresu www.elektromagija.lt, pateks į pačias įvairiausias situacijas ir turės nuspręsti, kaip galima išvengti nelaimės, sužinos daug įdomių dalykų apie elektrą, racionalų ir saugų jos vartojimą ir net „žaliąją“ elektros energiją, gaunamą iš atsinaujinančių šaltinių....

Eko.Mokinukai.lt

Atlikimo data: 2010
Atlikta: Internetinės svetainės kūrimas, logotipo kūrimas, žaidimų kūrimas, svetainės dizainas, internetinės svetainės turinio valdymo sistema.

Norėdami prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, Mokinukai.lt pristatė nemokamų žaidimų portalą Eko.Mokinukai.lt. Čia rasite specializuotus mokomuosius kompiuterinius žaidimus vaikams, padėsiančius išmokti rūšiuoti šiukšles.
Tarkime, žaidime „Eko-Labirintas“ matomas labirinto žemėlapis, o labirinte – šiukšlės ir šiukšlių konteineriai....

Privatus detektyvas

Atlikimo data: 2009
Intranetinis žaidimas "Privatus detektyvas"
Tai konkursinio pobūdžio internetinis-intranetinis žaidimas, skirtas AB "Rytų skirstomieji tinklai" darbuotojams. Žaidimo tikslas yra skatinti darbuotojus dirbti ir didinti jų darbo produktyvumą. Virtualioje erdvėje žaidėjai kiekvieną mėnesį varžysis dėl pagrindinio prizo-premijos, vertos „Privataus detektyvo“ vardo. Žaidimo dizainas draugiškas ir nuotaikingas, o valdymas paprastas ir lengvai suprantamas nepatyrusiems interneto vartotojams. 


Interaktyvus stalas

Atlikimo data: 2010
Daugeliui lietimų jautrus interaktyvus stalas

VADOVAS: Mantas Kavaliauskas, Mantas Radvila
DARBO ESMĖ: Universalus žaidimų stalas su Multi-Touch valdymo technologija sukurtas siekiant kur kas labiau padidinti kompiuterinių žaidimų interaktyvumo lygį ir sklandžiai integruoti komandinį darbą mokymosi procese. Žaidimų stalą...