Facebook žaidimas "Investuok į picą"

Šis žaidimas yra dalis vykdomo konkurso. 
Žaisdami šį facebook žaidimą galite laimėti nešiojamą kompiuterį, skaitmeninį fotoaparatą bei nešiojamą MP3 grotuvą. 


Žaidimą galite išbandyti čia: zaidimas.vartotojai.lt 
Žaidimą galite išbandyti per Facebook: Investuok į picą
Konkurso salygas rasite čia: vartotojai.lt

Žaidimo siužetas

"Investuok į picą" yra strateginis internetinis žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas vadovauja individualiam picų verslui: turi savo piceriją, ją prižiūri, kepa picas, stengiasi pritraukti kuo daugiau klientų ir, žinoma, siekia kuo didesnio pelno.

Žaidimo pradžioje suteikiama 10 000 Lt suma, kurią galima investuoti į patalpų nuomą, picerijos baldus ir interjerą, kepimo įrangą, maisto produktus picoms, pasamdyti darbuotojų.

Netikėtos situacijos žaidime patikrins žaidėjo budrumą, taigi svarbu atidžiai perskaityti visus gaunamus pranešimus ir pasiūlymus. Teisingai atlikus užduotis skiriami taškai, kurie padidins žaidėjo reitingą, o kiekvienas neapgalvotas veiksmas gali kainuoti labai daug...

Žaidimo tikslas

Žaidimą sudaro 9 etapai, kuriuose žaidėjas turi priimti atsakingus sprendimus ir pasiekti pagrindinį žaidimo tikslą - kuo labiau išplėtoti picerijos verslą.

Žaidimo taškai

Kiekvieno etapo pabaigoje žaidėjui yra skiriami taškai, o jų kiekis priklauso nuo etapo užduočių atlikimo, gautų pajamų ir picerijos populiarumo (populiarumo reikšmė gali kisti nuo 0 iki 100):
 
Etapo taškai = Taškai už etapo užduotis + Gautos pajamos x 0,01 + Picerijos populiarumas
 

Žaidimo pradžia

Prieš pradedant žaisti, kiekvienas žaidėjas privalo užsiregistruoti. Registracija įjungiama pradiniame lange paspaudus mygtukąRegistruotis, ją sudaro 3 paprasti etapai:
  1. Personažo susikūrimas: spustelk šefą berniuką ar mergaitę, o spausdamas Keisti išvaizdą išsirink, kaip atrodys tavo veikėjas. Baigęs personalizuoti veikėją, spustelk Toliau.

  2. Patalpos restoranui: išsirink vieną iš trijų galimų restorano patalpų plotų ir spustelk Toliau. Atsimink, kad nuomos mokestis yra nuskaičiuojamas kas mėnesį.

  3. Asmeniniai duomenys: įvesk informaciją apie save, spausk Patvirtinti ir pradėk savo verslą! 
    Svarbu: viešai matomas tik žaidėjo slapyvardis, tuo tarpu visi registracijos metu nurodyti asmeniniai duomenys tampa konfidencialūs, yra neperduodami ir saugomi nuo trečiųjų šalių.
Užsakovas: Lietuvos vartotojų institutas
Facebook žaidimas
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Lietuviškas žaidimas Mano Pica
Žaidimo
Žaidimo eskizas
Žaidimo eskizas